У Києві на Оболоні відкрили Вільнюський сквер і міст

У Києві на Оболоні відкрили Вільнюський сквер і міст - фото
У Києві на Оболоні відкрили Вільнюський сквер і міст - фото
НАТАША МІТРОФАНОВА
Array ( [0] => Array ( [firstname] => Наташа [lastname] => Митрофанова [firstname_ukr] => Наташа [lastname_ukr] => Мітрофанова [email] => [email protected] [nick] => [absnum] => 2 [extcode] => ) ) 1
23 червня 16:06

У Києві відкрили нові місця для відпочинку. Йдеться про Вільнюський сквер та пішохідний міст у частині парку на Оболоні.

Трамвай дізнався про це з повідомлення пресслужби КМДА.

Місток через заводь збудували за мотивами вільнюського мосту короля Міндаугаса. Проєкт втілили за допомогою Литви. Цьогоріч мерія Вільнюса виділила на його реалізацію 600 тисяч євро. 

Мер Києва Віталій Кличко разом із мером Вільнюса і послом Литви в Україні прогулялися новим сквером та Оболонським островом до мосту «Хвиля». Кличко подякував місту-побратиму Вільнюсу за фінансову підтримку проєкту та за всю допомогу за час повномасштабної війни.

Допомога Вільнюса Києву ⬇️

У 2023 році литовська столиця передала Києву 20 генераторів, газові плити з балонами, батарейки та пристрої для підзарядки, ліхтарики, термоодяг. Також Вільнюс перерахував до благодійного фонду «Майбутній Київ» 500 тисяч євро.

Цього року мерія Вільнюса виділила 80 тисяч євро на закупівлю сонячних батарей для потреб Київського пансіонату ветеранів праці.

Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на [email protected], або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot

Рекламувати афішу
Читайте ще
Завантаження...